Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 139766 alkalommal)

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #45 Dátum: 2013. Augusztus 23, 16:17 »
Erdekes csapatunk lesz, az uj iranyito gyorsnak tunik, viszont fizikalisan inkabb Copeland-os-nak latszik (vedekezes?), centerunk is inkabb 4-es, mar amennyire ezt egy 1,5 perces video alapjan meg lehet itelni.

A sok fiatallal egyutt ugy tunik elegge gyors csapatunk lehet az iden. Tetszene ha nem lenne annyira kialakult hierarchia (kezdo vs cserek) mint a bajnokcsapatunknal volt, hanem inkabb a sokrotacios, porgos jatek dominalna. Nekem annak idejen az egyik legszimpatikusabb csapatunk az volt amelyik hozott (ha jol emlekszem, regen volt) egy 17-0-s sorozatot a tavasszal a Szuperligaval egyutt, es minden meccs elott talalgattuk ki lesz vajon a kezdo, illetve volt 10 olyan meccs ahol mindegyiken mas jatekos dobta a legtobbet..Nem hiszem hogy konnyu lehetett felkeszulni rank.

Ugy tunik hogy kb minden jatekosunk tud legalabb 2 poszton jatszani, talan Boston kivetelevel, ez azert elegge komoly variacios lehetosegeket ad VP-nek. Remelem ez nem azt jelentui, hogy fel; ev mire osszeallunk, hanem inkabb azt, hogy minden meccsen meg lehet es meg is fogja talalni a nyero kombinaciot.

En bizakodom, de remelem azt is hogy amennyire tudatos(nak tunik) a jatekos-politikank, annyira tudatosak leszunk(vagyunk) a finanszirozas megteremteseben is, szeretnem ott(is) a legjobb 4-ben latni a csapatot, de min a 8-ban...

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: 2013. Augusztus 24, 16:15 »
Erdekes csapatunk lesz, az uj iranyito gyorsnak tunik, viszont fizikalisan inkabb Copeland-os-nak latszik (vedekezes?), centerunk is inkabb 4-es, mar amennyire ezt egy 1,5 perces video alapjan meg lehet itelni.

A sok fiatallal egyutt ugy tunik elegge gyors csapatunk lehet az iden. Tetszene ha nem lenne annyira kialakult hierarchia (kezdo vs cserek) mint a bajnokcsapatunknal volt, hanem inkabb a sokrotacios, porgos jatek dominalna. Nekem annak idejen az egyik legszimpatikusabb csapatunk az volt amelyik hozott (ha jol emlekszem, regen volt) egy 17-0-s sorozatot a tavasszal a Szuperligaval egyutt, es minden meccs elott talalgattuk ki lesz vajon a kezdo, illetve volt 10 olyan meccs ahol mindegyiken mas jatekos dobta a legtobbet..Nem hiszem hogy konnyu lehetett felkeszulni rank.

Ugy tunik hogy kb minden jatekosunk tud legalabb 2 poszton jatszani, talan Boston kivetelevel, ez azert elegge komoly variacios lehetosegeket ad VP-nek. Remelem ez nem azt jelentui, hogy fel; ev mire osszeallunk, hanem inkabb azt, hogy minden meccsen meg lehet es meg is fogja talalni a nyero kombinaciot.

En bizakodom, de remelem azt is hogy amennyire tudatos(nak tunik) a jatekos-politikank, annyira tudatosak leszunk(vagyunk) a finanszirozas megteremteseben is, szeretnem ott(is) a legjobb 4-ben latni a csapatot, de min a 8-ban...

Az szinte borítékolható, hogy sok cserével pörgős kosárlabdát fogunk játszani, ez a játékos keret erre lehet alkalmas. Nyilván az, hogy ki mennyit fog pályán tölteni adott meccsen belül az majd az ellenféltől, és a pillanatnyi formától is függ, de szerintem nem nagyon lesz olyan játékosunk aki mondjuk átlag 35 percet lesz a pályán.
Azért remélem, hogy ebben a rotációban a saját nevelésű fiatalok is megkapják a lehetőséget, ha már kaptak szerződést.
A finanszírozást tekintve, én is bizakodom, hogy kétszer nem lépünk ugyanabba a folyóba.

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #47 Dátum: 2013. Augusztus 24, 20:02 »
Völgyit ismerve, lesz olyan játékos, aki 35 perceket fog játszani. Völgyinek megvannak a maga emberei, akik akkor is többet fognak játszani (mint mások), ha napbarnított lurkók potyognak az égből. Nagyon remélem, hogy a Puszta-Kovács-Kerti trió sokat fog játszani. Czingi, Velkey első évben úgyis az u23-ban fognak játszani, max egy percet kaphatnak felnőtt meccseken, biztos győzelem/vereség esetén. Nagyon jó lenne, ha több évig meg tudnánk tartani a fiatalokat, jövőre egy hasonló magyar maggal 4 közelében lehetnénk.

A költségvetéssel én is remélem, hogy minden rendben lesz. A légiósok szerintem a legolcsóbbak, kettő abszolút újonc lesz és a center sem tűnik annyira nagy ásznak. Mondjuk én lehet, hogy fordítva próbáltam volna igazolni: újonc center + tapasztalt irányító. Minden légiósunk későn érkezik, ráadásul próbaidővel, ezzel is spórolunk 3x1 havi fizetést. nagyfilkónál már mind3 légiós ottvan és együtt edz. Ez nagy hátrány lehet, főleg, ha légióst kell cserélnünk szezon közben.

Bizakodva várom a szezont, kíváncsi vagyok, hol végzünk. Minden csapat erősítget a maga módján, kivéve a nyíregy. Igaz, nagyon korán vagyunk még (másfél hónap a szezonkezdésig), de ha nem húznak bele, pofozógépek lesznek.

Hajrá ZTE!

Az szinte borítékolható, hogy sok cserével pörgős kosárlabdát fogunk játszani, ez a játékos keret erre lehet alkalmas. Nyilván az, hogy ki mennyit fog pályán tölteni adott meccsen belül az majd az ellenféltől, és a pillanatnyi formától is függ, de szerintem nem nagyon lesz olyan játékosunk aki mondjuk átlag 35 percet lesz a pályán.
Azért remélem, hogy ebben a rotációban a saját nevelésű fiatalok is megkapják a lehetőséget, ha már kaptak szerződést.
A finanszírozást tekintve, én is bizakodom, hogy kétszer nem lépünk ugyanabba a folyóba.

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #48 Dátum: 2013. Augusztus 25, 14:23 »
A tavalyi évhez képest, mennyivel lett kevesebb szponzorunk? Mert azok után, hogy a város, és a Zalakerámia is több pénzzel támogatja a csapatot, a klub költségvetése (a mai Nemzeti Sportban megjelent cikk szerint) az idei évre 20%-kal csökkent

Beniben

• Newbie
  • *
  • I'm back again...
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: 2013. Augusztus 26, 18:37 »
Nekem tetszik az eddigi irányvonal! Pörgős, hajtós csapat van kialakulóban...
Amit jó lenne tudni, hogy Koma Danival mi a helyzet, mert eddig három helyről, négy verziót hallottam kb:))
Jó felkészülést, magunknak sok örömet, a játékosoknak meg sérülés mentes szezont!
Csak a ZTE!

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: 2013. Augusztus 26, 21:08 »
A hivatalos oldalon annyi áll: távozik. Majd később annyi, hogy velünk edz (de nem emlékszem arra, hogy aláírt volna). Ha ő marad, tényleg minden poszton két játékosunk van + fiatalok

Amit jó lenne tudni, hogy Koma Danival mi a helyzet, mert eddig három helyről, négy verziót hallottam kb:))
Jó felkészülést, magunknak sok örömet, a játékosoknak meg sérülés mentes szezont!
Csak a ZTE!

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #51 Dátum: 2013. Augusztus 26, 21:59 »
A hivatalos oldalon annyi áll: távozik. Majd később annyi, hogy velünk edz (de nem emlékszem arra, hogy aláírt volna). Ha ő marad, tényleg minden poszton két játékosunk van + fiatalok

Csak a ZTE!
Mintha, ő tavaly két évre írt volna alá, így neki nem is kellett aláírnia.

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #52 Dátum: 2013. Augusztus 27, 07:50 »
Jövő héten már folyamatosan érkeznek a külföldi játékosok, s a jövő hét közepétől indul az edzőmeccs-dömping is. Pontos időpontokról tájékoztatunk Titeket!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #53 Dátum: 2013. Augusztus 27, 11:13 »
Jövő héten már folyamatosan érkeznek a külföldi játékosok, s a jövő hét közepétől indul az edzőmeccs-dömping is. Pontos időpontokról tájékoztatunk Titeket!

Ankét is lesz? :) :)

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: 2013. Augusztus 27, 11:39 »
Igen, szeptember hónapban (még a bajnokság előtt) mindenképp szeretnénk sort keríteni egy szurkolói ankéthoz is!

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #55 Dátum: 2013. Augusztus 29, 10:22 »
Szeptember 4-én szerdán 18 órakor Körmenden játszunk egy amerikai csapat ellen. Már külföldi játékossal sorainkban.
A további menetrendről később adunk tájékoztatást.

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #56 Dátum: 2013. Augusztus 30, 09:56 »
Továbbra is az Errea látja el a csapatot mezzel, melegítővel, ...?

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #57 Dátum: 2013. Augusztus 30, 12:32 »

Alapvetően a fórum a szurkolók közti interakció végett jött létre, de a választ nem megkerülve: Igen.

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #58 Dátum: 2013. Augusztus 30, 15:42 »

Alapvetően a fórum a szurkolók közti interakció végett jött létre, de a választ nem megkerülve: Igen.
Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 30, 15:59 írta Sas85 »

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #59 Dátum: 2013. Augusztus 31, 13:26 »
Szeptember 4-én szerdán 18 órakor Körmenden játszunk egy amerikai csapat ellen. Már külföldi játékossal sorainkban.
A további menetrendről később adunk tájékoztatást.

Utolsó kérdésem becs' szóra, aztán szurkolók közti interakció... :)
Megtekinthetők lesznek a körmendi edzőmeccsek?