Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 171052 alkalommal)

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #105 Dátum: 2013. Október 09, 21:38 »
A bunteto jogos..Nem tudom hogy ez mennyire a "krral jar", magyarul elizguljak a fiatalok. Bar amikor Kami kihagyott egyet, akkor nem tudtam mit gondoljak.

Nagyon hazai lejtesunke tunt a stat alapjan a palya, ezt hogy lattatok?

A Falcoval meg az a baj, hogy amiota Kalman abbahagyta, es ottvan Bencze Tom,i, Timberlake es Simon, mar nem is tudom utalni oket :)

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #106 Dátum: 2013. Október 10, 07:38 »
Én azt hittem, hogy ami még pár éve volt Körmenden (se WC, se büfé), azt nem lehet überelni! Tegnap kiderült, hogy igen! Sokszor percekig kellett dörömbölni az ajtón, hogy a biztonsági ember legyen olyan kedves, és kinyissa az ajtót (Az, hogy be van csukva egy dolog, de minek kellett bezárni folyamatosan???)! A vendég szurkolóknak a büfé pedig kimerült egy automatában, amiben volt csoki meg a gyerekek és sofőrök szerencséjére üdítő! Sört kapni max a főbejáratnál lévő büfében lehetett kapni, de oda meg nem lettünk beengedve! Köszönet a Kaposvárnak a csodálatos szervezésért!

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #107 Dátum: 2013. Október 10, 07:43 »
Grat a Csapatnak a tegnapiért! Az idei szezonban minden idegenbeli győzelem aranyat érhet!  ;) Mindenki szépen hozzátette a maga kis pluszát. És szerintem az se baj, ha 1 ponttal nyerünk! Ezeken a sima 2 pontos győzelmeken nincs semmi izgalom a végén! ;) ;D ;D

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #108 Dátum: 2013. Október 10, 09:37 »
Gratulálok a tegnapihoz minden érintettnek, ez egy nagyon fontos idegenbeli győzelem volt, aminek még nagy jelentősége lehet.

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #109 Dátum: 2013. Október 14, 20:19 »
Fanasztikus ez a fórum, ahogy pörög! Volt értelme az egész változtatásnak. Így legalább nemcsak a kamu beírókat, de a törzsszurkolók beírását is sikerül távoltartani a fórumtól. Megérte?

Az időkérések közti üvöltő hip hop zeneblokkokat pedig nem kéne erőltetni.Kinek volt ez a remek ötlete? Kit akarunk ezzel majmolni? A "Ha felveszed..." vagy a felelgetős "Hajrá-Zete" többnyire az időkérések közt szokott leghangosabban szólni, miért kell ezt is ellehetetleníteni?? Gondolkodjanak már el az illetékesek!!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #110 Dátum: 2013. Október 15, 15:56 »
Fanasztikus ez a fórum, ahogy pörög! Volt értelme az egész változtatásnak. Így legalább nemcsak a kamu beírókat, de a törzsszurkolók beírását is sikerül távoltartani a fórumtól. Megérte?

Az időkérések közti üvöltő hip hop zeneblokkokat pedig nem kéne erőltetni.Kinek volt ez a remek ötlete? Kit akarunk ezzel majmolni? A "Ha felveszed..." vagy a felelgetős "Hajrá-Zete" többnyire az időkérések közt szokott leghangosabban szólni, miért kell ezt is ellehetetleníteni?? Gondolkodjanak már el az illetékesek!!

Látod Laci idejutottunk! Azért az is egy szint, hogy azért kell a zene hangerejét levetetni, hogy hallani lehessen némi szurkolást...
Ahogy egy közös ismerősünk mondaná. Igazi családi esemény lett egy kosárlabda mérkőzés. Annak minden előnyével és hátrányával együtt.

Dallos Ádám

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #111 Dátum: 2013. Október 15, 21:35 »
A fórum témában ankéton és más alkalmakkor is elmondtam, szívesen megismétlem (utoljára): az eredeti fórumunkat meghackelték, feltörték, ha akartuk volna se maradhatott, a szolgáltató kérése is volt, hogy távolítsuk el. A csapat többségének kérése viszont az volt (ismétlem: nem egy emberé), hogy ne lehessen névtelenül írni a fórumra.

A legegyszerűbb Facebook alapú fórum nem működött átláthatóan, kizárta azokat, akik nem kívántak regisztrálni a közösségi oldalra - az nem volt fenntartható, vállaltam én is a felelősséget a hibáért.
Ez a fórum ezekkel az anomáliákkal nem bír, én a magam részéről sajnálom, hogy nem vonz még annyi hozzászólót se (ott 20-30-ról beszéltünk, itt 10-ről - tehát nem tömegekről van szó), mint az előző. Azonban ez a felület őszintén szólva nem fog változni, sem pénz sem logikus indok nincs rá.

A zene/szurkolás kérdésre Czömpi válaszolt.

Ádám Óvári

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #112 Dátum: 2013. Október 16, 11:49 »
Ne sértődj meg, de nem hiszem, hogy sokba kerülne a Fórum linkjét áttenni a főmenübe, egy láthatóbb helyre, ahol mondjuk bárki kiszúrja.

Személy szerint, ha már 400 km-re vagyok a csapattól, és ritka az alkalom, hogy ott lehetek egy-egy mérkőzésen, legalább azt szívesen olvasnám, hogy mit gondolnak a többiek.

Ami pedig az azonosítást illeti : ha egy játékos pocsékul teljesít, vagy teljesített, én mióta meccsre járok, tudom, hogy a kritikát megkapja a nézőtérről is ... nem csak névvel, arccal mellékelve. Bár erre szerencsére most semmi szűkség nincs ... De ha lenne ... A játékos vagy ne olvasson fórumon, vagy nézzen szembe azzal, ki hogy látja az ő teljesítményét.

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #113 Dátum: 2013. Október 17, 10:03 »
a lathato linket en is emlitettem mar...illetve (legalabbis nekem) nem volt egyertelmu, hogy nicnevvel is lehet regisztralni, ha megadod a sajat neved elotte - ezt is ki lehetne jobban emelni. Bar mondjuk ez kiderul ha valaki benez ide.

De hogy kosarlabda is legyen: eddig is nagy dolog volt, de tegnap igencsak felertekelodott a kaposvari gyozelmunk, igaz hogy nincs Dramicsanyin, meg meg lesz egy honositas, de azert a Jaszbereny igy se kutya, megis elvereztek ott.

Remelem hetvegere mindenki egeszseges, most en megdontom az eddigi rekordomat hogy mennyit utazok egy meccsert:)

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #114 Dátum: 2013. Október 18, 20:06 »
Némi info nem ártana a vasárnapi meccs elött. Péntek este van és még szóba sem jött. Pl. lesz külön vendégpénztár ha már elővételben nem lehetett jegyet venni? Nyilván nem kevesen megyünk...

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #115 Dátum: 2013. Október 18, 21:04 »
Ha abból indulok ki, hogy már tavaly se volt, hanem mi is, ugyanúgy a főbejáraton mehettünk be, szerintem idén se lesz.

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #116 Dátum: 2013. Október 25, 20:32 »
Nehez volt megallni hogy irjak a Sopron meccs utan, nem akartam karogni - a kuzdes az megsuvegelendo volt, de egeszen kilatastalan volt a tamadojatekunk. Meg csak nem is a doboszazalek volt a legrosszabb, hanem az, ahogy el se jutottunk normalis helyzetig sokszor.

Nagyon-nagyon orulok hogy a csapat ma megmutatta, hogy egy Dzunics-vdekezes ellen is tud jol jatszani, hatalmas kalapemeles, a mai igazan bravurgyozeklem volt! Azert a negyedik negyedben a 0-10 az meg a rutin hianyaval magyarazhato, remeljuk az ilyenek elmulnak az ev soran. Rettentoen orulok, hogy Boston mellett ma Plumb is megmutatta, hogy amikor igazan kell, akkor beteszi. Gaspi es Kami keze is jol sult amikor kellett.

Lekli Jozsi ponteros jatekat lassan megszokjuk(de jo ezt irni!), de a nyamvadt buntetozest azt nem. O is es Kovacs Adi is eltolthetne nehany extra orat a vonalnal...

De a lenyeg hogy szep volt fiuk, igy tovabb!

Kiss Csaba

• Newbie
  • *
  • ZETEEEEEEEE!!!!!!!
    • Profil megtekintése
« Válasz #117 Dátum: 2013. Október 29, 12:16 »
Lehetne többet tudni ki a Podlovics Péter??Hogyan került a Zetéhez? Esetleg lesz vele egy riport mi a tervei stb???

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #118 Dátum: 2013. Október 31, 16:18 »
Lehetne többet tudni ki a Podlovics Péter??Hogyan került a Zetéhez? Esetleg lesz vele egy riport mi a tervei stb???

Szerintem illet volna már megejteni azt az interjút...

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #119 Dátum: 2013. Október 31, 21:56 »

Szerintem illet volna már megejteni azt az interjút...

??