Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 124341 alkalommal)

Dömötör László

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #120 Dátum: 2013. November 01, 11:08 »
Azt szeretném kérdezni hogy a mai mérkőzést adja-e a zalasport?

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #121 Dátum: 2013. November 02, 10:04 »
Akiket érint:
Gyutai Úr tegnap a mérkőzés előtt azt mondta, hogy akik ott voltak berényben, tegyék el a jegyüket és a Nyíregy elleni mérkőzést térítésmentesen tekinthetik meg (a hátsó kapun keresztül tudunk majd bejutni)

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #122 Dátum: 2013. November 07, 21:28 »
Nagyon remélem, hogy a főoldalon található cikk tartalma csak amolyan kötelező megnyilvánulás a klub részéről, egy megfelelni akarás fentre és remélem nem gondolja senki komolyan, hogy a saját szurkolóik ellen fordulnak.
Az MKOSZ az MLSZ után és ahhoz hasonlóan kezd megbolondulni, a céljuk egész egyszerűen a lelátó elhallgattatása és a stadionokhoz hasonlóan a sportcsarnokoknak is színházzá alakítása. Kimondható, hogy egyértelműen szurkolóellenes magatartást folytatnak és az amit hangoztatnak csak álca és terelés.Árgus szemmel és füllel figyelik, fürkészik a lelátó hangjait és a legkisebb negatív megnyilvánulásra kíméletlenül lecsapnak. Semmi más szándékuk nincs ezzel mint minél jobban megtömni a fent ülők zsebét és a még meccsre kjáró igazi szurkolók eltávolítását.

Ne a szankciók bevezetése legyen kiemelt feladat, hanem hogy felhívja a figyelmét az illetékeseknek arra, hogy az MKOSZ és a játékvezető küldő bizottság milyen hozzáértésű és milyen "tudású" játékvezetőket küldenek egy meccsre továbbá hívják fel a figyelmet a bírók kritikán aluli ténykedésére szinte minden meccsen. Ugyanis minden nézőtéri negatív megnyilvánulásnak kiváltó oka, előzménye van és ebben főszerepet játszanak a bírók.

Ne abban akarjon a klub az élen járni, hogy majd minden segítséget megad a Szövetségnek a negatívan megnyilvánuló saját szurkolóik ellen, mert akármilyen nem tetsző hangok is hallatszanak el egy meccsen, ezek a szurkolók azok akik hosszú évek óta a csapatért élnek, akik időt, pénzt és energiát nem kímélve támogatják a csapatot, szurkolnak neki és utaznak értük!

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #123 Dátum: 2013. November 09, 11:03 »
Nagyon remélem, hogy a főoldalon található cikk tartalma csak amolyan kötelező megnyilvánulás a klub részéről, egy megfelelni akarás fentre és remélem nem gondolja senki komolyan, hogy a saját szurkolóik ellen fordulnak.
Az MKOSZ az MLSZ után és ahhoz hasonlóan kezd megbolondulni, a céljuk egész egyszerűen a lelátó elhallgattatása és a stadionokhoz hasonlóan a sportcsarnokoknak is színházzá alakítása. Kimondható, hogy egyértelműen szurkolóellenes magatartást folytatnak és az amit hangoztatnak csak álca és terelés.Árgus szemmel és füllel figyelik, fürkészik a lelátó hangjait és a legkisebb negatív megnyilvánulásra kíméletlenül lecsapnak. Semmi más szándékuk nincs ezzel mint minél jobban megtömni a fent ülők zsebét és a még meccsre kjáró igazi szurkolók eltávolítását.

Ne a szankciók bevezetése legyen kiemelt feladat, hanem hogy felhívja a figyelmét az illetékeseknek arra, hogy az MKOSZ és a játékvezető küldő bizottság milyen hozzáértésű és milyen "tudású" játékvezetőket küldenek egy meccsre továbbá hívják fel a figyelmet a bírók kritikán aluli ténykedésére szinte minden meccsen. Ugyanis minden nézőtéri negatív megnyilvánulásnak kiváltó oka, előzménye van és ebben főszerepet játszanak a bírók.

Ne abban akarjon a klub az élen járni, hogy majd minden segítséget megad a Szövetségnek a negatívan megnyilvánuló saját szurkolóik ellen, mert akármilyen nem tetsző hangok is hallatszanak el egy meccsen, ezek a szurkolók azok akik hosszú évek óta a csapatért élnek, akik időt, pénzt és energiát nem kímélve támogatják a csapatot, szurkolnak neki és utaznak értük!

Sajnos nálunk már tavaly sem volt az az igazi szurkolás (persze, annak is köszönhető, hogy nem volt nagy szám a csapat, az okokat hagyjuk). Ez idénre sem nagyon változott és nem hiszem, hogy a tökutolsó nykk ellen lesz hangorkán a meccsen. Jászberényben lehet h csak 600an voltak kint ellenünk, de ők végigszurkolták és végigdobolták a meccset és azt kell, hogy mondjam, hogy jó hangulatot teremtettek. Nálunk színház volt az elmúlt év(ek)ben, az van most is és le merem fogadni, hogy ma is az lesz. Párunk kivételével mindenki csak ülni fog. Egy-két évvel ezelőtti 100+ emberből, akik a "b-közép"ben szurkoltak, maradt pár darab. Még a falco ellen is csak páran voltunk ott, a korosztályról meg ne is beszéljünk.... Régebben volt olyan kezdeményezés, hogy mindenki fehérbe, stb, legyen egy kis összefogás, mára nem látok ebből semmit. Bízom benne, hogy ma nem csak színház lesz, hanem lesz szurkolás is. Idegenbe, az az 5-10-20 ember aki elmegy, nagyobb szurkolást "csinál", mint amikor itthon kint vagyunk 1200-1500an. Most pedig még arra sem lehet fogni, hogy rossz lenne a csapat vagy nem lennének bent ős zalaiak vagy épp fiatalok. Meg az amcsikra sem panaszkodhatunk, minden meccsen elkapja valaki a fonalat.

Hajrá ZTE, ma újra előrébb léphetünk a tabellán (alba-jkse lesz)!

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #124 Dátum: 2013. November 09, 13:00 »
Nem tudok veled vitatkozni, mert igazad van. Az, hogy idegenben nagyobb a szurkolás nem meglepő, hisz aki idegenbe elmegy az nem hobbi vagy divatszurkoló, hanem fanatikus SZURKOLÓ aki kiabál is, nem szimplán csak egy néző.
Vannak/voltak itt olyan vezérszurkolók akik az ezelötti években felvállalták ezt a titulust és eszerint is cselekedtek, elsősorban ők azok akiknek most is fel kéne karolniuk az egész ügyet és kezdeményezni, elindítani valamit újra.Mert a bajnoki cím megnyerése után - ki kell mondani - most újra szinte a nulláról kezdve fel kell építeni a szurkolótábort.
Amikor anno a kilencvenes évek legelején belecsöppentem az akkori B-középbe, akkor is voltak olyan "átlagos" bajnokik, hogy nem volt állva szurkolás csak egy dobos dobolt illetve hogy 10-15 ember állt fel szurkolni de akkor is volt legalább szurkolás.Ez most is lehetn0e,mehetne.
Jó lenne akár már ma is erről beszélni és jövő héten eszerint egységesen fellépni, megjelenni a faluban.

Abdul Tóth

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #125 Dátum: 2013. November 09, 21:01 »
Na már itt sincs fizetés?

Beniben

• Newbie
  • *
  • I'm back again...
    • Profil megtekintése
« Válasz #126 Dátum: 2013. November 09, 21:38 »
Csak szegény Lekli Jocót és Saffordot sajnáltam...akik kitették a lelküket a pályára a többi aktuális alibizővel ellentétben! Álomrotáció...:))))

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #127 Dátum: 2013. November 10, 09:53 »
Mivan Kámival és Kovács Ádival????A tegnapi játékuk is katasztrofa volt szerintem!Én Kámitol nem ezt vártam hogy meccsenként dobjon max 5 pontot ha egyátalán dob pontot!!

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #128 Dátum: 2013. November 10, 15:12 »
Mivan Kámival és Kovács Ádival????A tegnapi játékuk is katasztrofa volt szerintem!Én Kámitol nem ezt vártam hogy meccsenként dobjon max 5 pontot ha egyátalán dob pontot!!

Egész egyszerűen nem pörögtünk fel a tegnapi meccsre. Langyosabbak voltunk, mint egy buzigyerek, és kész, eközben a Nyíregy meg vérszemet kapott...nem kell ezt túldrámázni. A hétvégén lehet javítani; csak hogy egy közhellyel zárjak :)

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #129 Dátum: 2013. November 10, 18:19 »
Én per pillanat nem csak erre a meccsre gondoltam Kámival kapcsolatba!

Péter Füzi

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #130 Dátum: 2013. November 12, 11:12 »
Akik hangosan szurkolnak,káromkodnak,kiabálnak esetleg még ne adj isten alkoholt is fogyasztanak szerdán 11:58 tól 11:59 ig vásárolhatják meg jegyüket a hétvégi előadásra!Ezek a az emberek hozzák el az anyakönyvi kivonatuktól el kezdve az utolsó műanyag poharat is amelyből szeszes italt fogyasztottak így könnyebb lesz új-lenyomatot is venni....

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #131 Dátum: 2013. November 12, 12:35 »
Szombaton Mindenki körmEND re!!!

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #132 Dátum: 2013. November 12, 12:53 »
Mind a 150-en!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #133 Dátum: 2013. November 12, 18:12 »
Lehetne többet tudni ki a Podlovics Péter??Hogyan került a Zetéhez? Esetleg lesz vele egy riport mi a tervei stb???

Szerintem illet volna már megejteni azt az interjút...

??

Mit nem lehet ezen érteni.
Új ember került a klub élére akit a szurkolók szeretnének minél hamarabb megismerni. Én legalábbis mindenképpen, de szerintem ezzel nem voltam/vagyok egyedül.

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #134 Dátum: 2013. November 12, 20:35 »
Kedves Czömpi,

kinevezése után 2 nappal (és a Te hozzászólásod előtt) már honlapunkon olvasható volt a rövid beszélgetés az új ügyvezetővel: http://www.ztekosar.hu/hirek/podlovics-peter-interju