Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 130467 alkalommal)

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #135 Dátum: 2013. November 13, 13:33 »
Jegyekkel hogy állunk? Egy bennfentes majd a nap végén igazán megírhatná mennyi fogy(ott) ma?

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #136 Dátum: 2013. November 13, 14:08 »
Kedves Czömpi,

kinevezése után 2 nappal (és a Te hozzászólásod előtt) már honlapunkon olvasható volt a rövid beszélgetés az új ügyvezetővel: http://www.ztekosar.hu/hirek/podlovics-peter-interju

Jogos! Elnézést!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #137 Dátum: 2013. November 13, 19:40 »
Jegyekkel hogy állunk? Egy bennfentes majd a nap végén igazán megírhatná mennyi fogy(ott) ma?

3 óra körül tartottunk a 68-as számú jegynél, gondolom azért még utána fogyott.

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #138 Dátum: 2013. November 14, 08:22 »
Reggel negyed kilencig 120db fogyott el.

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #139 Dátum: 2013. November 14, 10:35 »
Milyen érdekes, hogy eddig a körmendiek azt állították, hogy az istállójukban 1800 férőhely van, ez hirtelen mikor vendégjegyeket kéne még adni akkor már szinte csak fele annyi. Nevetséges és szánalmas! Remélem ezt a gesztust ők is megkapják majd tőlünk a tavasszal.

Varga Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #140 Dátum: 2013. November 14, 11:32 »
Milyen érdekes, hogy eddig a körmendiek azt állították, hogy az istállójukban 1800 férőhely van, ez hirtelen mikor vendégjegyeket kéne még adni akkor már szinte csak fele annyi. Nevetséges és szánalmas! Remélem ezt a gesztust ők is megkapják majd tőlünk a tavasszal.

Akkor kezdődjön...

Ha van valakinek felesleges jegye, szívesen megvásárolnám. Vagy ha valaki mégsem tudna jönni, én mennék  ;D  8)

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #141 Dátum: 2013. November 14, 11:43 »
  Sajnos nem fogják soha nem viszonoztunk még semmi hasonló dolgot!!(legalábbis Én nem tudok róla)
 Amugy körmenden miért nem kell elköltözniük a hazai szurkolóknak mint ahogy nekünk??

Zoltán Batha

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #142 Dátum: 2013. November 14, 13:04 »
Ha valakinek van két felesleges jegye vagy nem tud eljönni, megvásárolnám.

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #143 Dátum: 2013. November 14, 16:17 »

Gusztustalan.
Azért senki ne maradjon otthon, a hazaiba biztos lehet jegyet venni, ahogy a körmendiek is teszik zegen (természetesen nem ZTE sállal a nyakban),
illetve korrupt biztonsági őrök is élnek a földön.
Mindenki Körmendre, én már megkezdtem a megszállást! :)

Gábor Borsos

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #144 Dátum: 2013. November 14, 19:21 »
Jegy nélküliek is jöjjenek!Elvileg MI Zalai csürhe vagyunk,hát akkor mutassuk meg,hogy tudunk alattomos módon jegyet szerezni!!!Resszkes körmend!

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #145 Dátum: 2013. November 14, 19:49 »
Jegy nélküliek is jöjjenek!Elvileg MI Zalai csürhe vagyunk,hát akkor mutassuk meg,hogy tudunk alattomos módon jegyet szerezni!!!Resszkes körmend!

"hosszas tárgyalások során, nem kis eredményként sikerült elérnünk azt, hogy az elmúlt szezon rájátszásában, a pálya két alapvonalánál kiürített sorokban újra ott lehetnek a nézők"

Így is 1000 fő a befogadóképesség?! Vagy enélkül csak 800 lenne?! Ne vicceljünk már.

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #146 Dátum: 2013. November 14, 20:13 »

Gusztustalan.
Azért senki ne maradjon otthon, a hazaiba biztos lehet jegyet venni, ahogy a körmendiek is teszik zegen (természetesen nem ZTE sállal a nyakban),
illetve korrupt biztonsági őrök is élnek a földön.
Mindenki Körmendre, én már megkezdtem a megszállást! :)

Czömpi!

Akkor te vehettél volna akár a hazaiba is.  ::)

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #147 Dátum: 2013. November 15, 07:34 »
Nyíregyházán és Szegeden még nem voltam, de jelenlegi NB1ben a szombathelyi, a fehérvári és az egerszegi csarnok az, ahol megoldható a vendégszurkolók beléptetése úgy, hogy ne találkozzanak a hazaival, és ahol külön Wc és büfét is lehet biztosítani nekik! Ezek szerint akkor a többi csarnokba ne legyenek meccsek?

Biztos sokan másként gondolják, de én örülök neki, és büszke is vagyok rá, hogy Zalaegerszeg egy olyan hely, ahol mindent megtesznek a vendégszurkolókért is! Az, hogy máshol nem tudnak, vagy nem akarnak e szerint cselekedni, az már az ő szegénységi bizonyítványuk! Ha valaki bunkó, attól még nekem nem kell annak lennem!

És teljesen jogosan van szidva a körmendi körülmény, de ennek 1 nap alatt elfogyott minden jegy, és minden évben ez a meccs van legjobban várva! Ilyenek a körülmények évek ota (annak ellenére látatlanban most megmondom, hogy a kaposvárinál így is jobb lest), és évek ota ennyi jegyet kapunk! Arról pedig nem is beszélve, hogy mondjuk Körmenden állami pénzből felhúznának egy normális csarnokot, akkor az lenne baj, hogy miért! Így legalább van mit sértegetni!
A lényeg az, hogy nekünk azzal kellene foglalkoznunk, hogy a csapatot belehajszoljuk a győzelembe, és utána csináljuk egy jó estét a katafai kocsmárosnak! ;D

Viktória Kovács

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #148 Dátum: 2013. November 16, 13:53 »
Érdekes volt látni Nyíregyháza elleni meccsen, hogy míg vártam a Sportcsarnok bejáratánál kb 6 ember jött be ingyen haveri alapon, és még viccesen nyújtotta oda a nem létező jegyét... Ha egy csapattal szimpatizálok, akkor jegyet veszek a meccsekre, nem hiszem el, hogy kéthetente nem fér bele.

Abdul Tóth

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #149 Dátum: 2013. November 16, 14:58 »
"Zalaegerszeg - A klub felügyelő bizottsága milliós pénztárhiányt állapított meg, ezért rendőrségi vizsgálat indult."

Na ezt , hogy magyarázza ki vezetőség !