Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 179383 alkalommal)

Bedő Pál

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #150 Dátum: 2013. November 16, 16:17 »
Üdv !
A csapatot érintő problémáról miért nem lehet olvasni a ZTE saját oldalán ?
Paja

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #151 Dátum: 2013. November 16, 22:43 »
Egy valamit nagyon szeretnék tudni. Illetve két dolgot.
1. Miért van a ZTE kasszájában milliós hiány, ami miatt feljelentést tett az önkormányzat??
2. Én csak hazai jeggyel jutottam be -igaz, beengedett a rendőr(fő)kapitány minket. Azt mondta, hogy a ZTE hivatalosan "csak" 150 jegyet igényelt. Tehát akkor valaki hazudik. Vagy 'mi', hogy kértük a 15%-t, vagy ők, hogy csak 150 jegyet biztosítottak. Egyébként le a kalappal, hogy beengedett minket hazai jeggyel a vendégszektorba és ott szurkolhattunk, kár, hogy a csapat nem nyert...

Hajrá ZTE, most már nyernünk kell, három vereség után!!
Plumb meg jó lenne, ha felépülne, nagyon hiányzott...

Csak a ZETE!
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 17, 08:39 írta crouch »

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #152 Dátum: 2013. November 17, 09:51 »
Egy valamit nagyon szeretnék tudni. Illetve két dolgot.
1. Miért van a ZTE kasszájában milliós hiány, ami miatt feljelentést tett az önkormányzat??
2. Én csak hazai jeggyel jutottam be -igaz, beengedett a rendőr(fő)kapitány minket. Azt mondta, hogy a ZTE hivatalosan "csak" 150 jegyet igényelt. Tehát akkor valaki hazudik. Vagy 'mi', hogy kértük a 15%-t, vagy ők, hogy csak 150 jegyet biztosítottak. Egyébként le a kalappal, hogy beengedett minket hazai jeggyel a vendégszektorba és ott szurkolhattunk, kár, hogy a csapat nem nyert...

Hajrá ZTE, most már nyernünk kell, három vereség után!!
Plumb meg jó lenne, ha felépülne, nagyon hiányzott...

Csak a ZETE!

Egész egyszerűen annyi történhetett, hogy a két klub lebeszélte egymással ezt a 150 jegyet a balhé elkerülése végett (kevesebb néző, kisebb esély a balhéra). A mi oldalunkról ezért mehetett némi előre megbeszélt fricska a körmendiek felé -a színjáték kedvéért-; a körmendi vezetőség pedig tartotta a száját ezért cserében. Egy dologgal nem számoltak, hogy eljár a kapitány szája...
Ez talán-talán még emészthető is lenne, ha KORREKT lenne a kommunikáció...de úgy érzem ismét elindultunk a leejtőn - beleértve a pénzügyeket, a csapat játékát, és most már a kommunikációt tekintve is.
Biztos vagyok benne, hogy többünket érdekelné a hivatalos válasz, kedves @Ádám, vagy @ztekosar; tekintve azt a tényt, hogy számos szurkoló ragadt kint -vagy kényszerült a hazai szektorba.

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #153 Dátum: 2013. November 17, 10:46 »
Gondoltam alszok rá egyet mielött véleményt formálok, talán lenyugszom. Nem hinném, hogy sikerült.
Nálam tegnap betellt az a bizonyos pohár.
Hogy lehet az, hogy ez a több sebből vérző Körmend is meg tud verni minket?Az a Körmend, akit a saját szurkolóik is már kikezdtek, ahonnan szurkolók fordulnak el mert nem látják a reményt, hogy jobbak lesznek, hogy pszichológust követelnek a csapat mellé, hogy lehet, hogy ez a mentálian is padlón lévő bagázs is meg tud verni minket? Nem teli önbizalommal kellett volna pályára lépni, hogy már az elején megmutassuk nekik melyik csapat győzhet csak, ki a jobb?!Lekli harcosságán kívül mit/kit lehet kiemelni a csapatból?
Völgyi szerint a félidőig megpróbálunk partiban lenni és a második félidőben robbantunk. Erre mit történik? A szünettől kezdve szinte kérdés nem volt ki nyeri a meccset. Rohantunk az eredmény után egy padlón lévő körmenddel szemben. Mert mi ahogy tavaly, az idén is segítünk nekik a bajnokságban. Ez nem egy kurva átlag meccs, hanem ez a MECCS. Aki ezt a tényt nem tudja magáénak tenni a csapatból az ne játszon itt! Gyalázat! Szégyen!

Gáspár mit keres még mindig a kezdőben?Nincs nála jobb a posztján?Meccsenként több eladott labda, kilépés a pályáról, nem tudja játékba hozni a labdát alapról, döntő, kritikus helyzetekben ront dobásokat.Ami tavaly Baki az az idén Gáspi. Fejben egyáltalán a pályán van az idén?
Kámi miért ilyen passzív? Szinte azt a visszafogott játékot nyújtja mint anno Pakson. Ez valami megbeszélt dolog vagy mi?

Körmend 1700 néző. Ez megint mi?Hogy merik ezt leinfozni? Megint hülyének néztek minket mi meg kussolunk, ahelyett, hogy kiállnánk magunkért és a szurkolóinkért?Miféle klubvezetés ez?Velünk mindent meg lehet csinálni és csendben asszisztálunk mindenhez?Hát álljunk már a sarkunkra és felejtsük el ezt a mimóza teszefosza hozzáállást!
Amikor 2010-ben több tucat egerszegi szurkoló nem jöhetett be a meccsre, mert állítólag nem volt már jegy,akkor is nem inkább a körmendiek kaptak több jegyet és miattuk nem jutott egerszegieknek?Mit szopkodjuk ezeket a vasi majmokat?

Az új ügyvezető is ki?Ki hallott róla?Ki hozta ide és miért? (Bár most már sejtem) A Köcsög bemutatja, hogy íme az öko. embere, az új tulaj, erre 2 hét múlva már el is kezdik a tevékenységüket. Rendőrségi ügy. Balhé. Botrány. Megint kezdődik a káosz és a hanyatlás, a klub nevének besározása és a tönkretétel.
Ébresztő!!!

Péter Füzi

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #154 Dátum: 2013. November 17, 15:08 »
Bűnösök közt cinkos a néma...

Kiss Csaba

• Newbie
  • *
  • ZETEEEEEEEE!!!!!!!
    • Profil megtekintése
« Válasz #155 Dátum: 2013. November 17, 18:10 »
Gondoltam alszok rá egyet mielött véleményt formálok, talán lenyugszom. Nem hinném, hogy sikerült.
Nálam tegnap betellt az a bizonyos pohár.
Hogy lehet az, hogy ez a több sebből vérző Körmend is meg tud verni minket?Az a Körmend, akit a saját szurkolóik is már kikezdtek, ahonnan szurkolók fordulnak el mert nem látják a reményt, hogy jobbak lesznek, hogy pszichológust követelnek a csapat mellé, hogy lehet, hogy ez a mentálian is padlón lévő bagázs is meg tud verni minket? Nem teli önbizalommal kellett volna pályára lépni, hogy már az elején megmutassuk nekik melyik csapat győzhet csak, ki a jobb?!Lekli harcosságán kívül mit/kit lehet kiemelni a csapatból?
Völgyi szerint a félidőig megpróbálunk partiban lenni és a második félidőben robbantunk. Erre mit történik? A szünettől kezdve szinte kérdés nem volt ki nyeri a meccset. Rohantunk az eredmény után egy padlón lévő körmenddel szemben. Mert mi ahogy tavaly, az idén is segítünk nekik a bajnokságban. Ez nem egy kurva átlag meccs, hanem ez a MECCS. Aki ezt a tényt nem tudja magáénak tenni a csapatból az ne játszon itt! Gyalázat! Szégyen!

Gáspár mit keres még mindig a kezdőben?Nincs nála jobb a posztján?Meccsenként több eladott labda, kilépés a pályáról, nem tudja játékba hozni a labdát alapról, döntő, kritikus helyzetekben ront dobásokat.Ami tavaly Baki az az idén Gáspi. Fejben egyáltalán a pályán van az idén?
Kámi miért ilyen passzív? Szinte azt a visszafogott játékot nyújtja mint anno Pakson. Ez valami megbeszélt dolog vagy mi?

Körmend 1700 néző. Ez megint mi?Hogy merik ezt leinfozni? Megint hülyének néztek minket mi meg kussolunk, ahelyett, hogy kiállnánk magunkért és a szurkolóinkért?Miféle klubvezetés ez?Velünk mindent meg lehet csinálni és csendben asszisztálunk mindenhez?Hát álljunk már a sarkunkra és felejtsük el ezt a mimóza teszefosza hozzáállást!
Amikor 2010-ben több tucat egerszegi szurkoló nem jöhetett be a meccsre, mert állítólag nem volt már jegy,akkor is nem inkább a körmendiek kaptak több jegyet és miattuk nem jutott egerszegieknek?Mit szopkodjuk ezeket a vasi majmokat?

Az új ügyvezető is ki?Ki hallott róla?Ki hozta ide és miért? (Bár most már sejtem) A Köcsög bemutatja, hogy íme az öko. embere, az új tulaj, erre 2 hét múlva már el is kezdik a tevékenységüket. Rendőrségi ügy. Balhé. Botrány. Megint kezdődik a káosz és a hanyatlás, a klub nevének besározása és a tönkretétel.
Ébresztő!!!
Teljesen igazad van és még finoman is fogalmaztál!!Valami bűzlik itt!!

Gábor Borsos

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #156 Dátum: 2013. November 18, 11:07 »
ez az egész úgy sántit ahogy van!kezdték a jegyekkel,majd kérik hogy időbe érkezzünk!erre hogy majd csak 17:15kor engednek be!majd a vendég szurkolók(vagyis MI) a hazai csapat mosdóját használtuk!a maeccs félidejébe kint vagyunk,iszogatjuk a sört-colát belehet vinni,de sört nem-valaki bedob közénk egy sörösüveget!a rendőröket ez nagyon nem foglalkoztatta!VELÜNK TÉNYLEG MINDENT MEGLEHET TENNI?ILYENKOR MIÉRT NEM ÁLL MELLÉNK A T. VEZETŐSÉG?

mikrobi

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #157 Dátum: 2013. November 18, 12:24 »

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #159 Dátum: 2013. November 18, 20:27 »
Esetleg a jegyekről is kaphatnánk hivatalos állásfoglalást?! Mert valaki hazudik...

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #160 Dátum: 2013. November 19, 10:19 »
Esetleg a jegyekről is kaphatnánk hivatalos állásfoglalást?! Mert valaki hazudik...

http://youtu.be/g-8bD7lr3aQ?t=4s      Aktuálisnak érzem az első 5 másodpercet erre a hozzászólásra.

Kiss Csaba

• Newbie
  • *
  • ZETEEEEEEEE!!!!!!!
    • Profil megtekintése
« Válasz #161 Dátum: 2013. November 19, 17:02 »
Falco oldalról!!!

Előbbi meccs csütörtökre, utóbbi keddre került.
Arról már korábban beszámoltunk, hogy a november 30-ai, Falco-Körmend megyei rangadót a SportKlub TV élőben közvetíti, ezért a találkozó 15:45-kor kezdőik.

A sárga-feketék újabb két mérkőzésének időpontja módosult:

Az eredetileg december 14-re (szombat) kiírt Falco-Trend Optika KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK összecsapás egy céges rendezvény miatt december 12-re (csütörtök), 18:30-ra került át.

December 18-án pedig a kecskeméti csarnok lesz foglalt, így a KTE ellen december 17-én, kedden este 18 órától lépnek pályára Will Tamásék.

GRATULÁLOK  TISZTELT VEZETŐK!!!Folyamatosan az idegenbeli meccseink hétköznap vannak!!

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #162 Dátum: 2013. November 19, 17:05 »
Falco oldalról!!!

Előbbi meccs csütörtökre, utóbbi keddre került.
Arról már korábban beszámoltunk, hogy a november 30-ai, Falco-Körmend megyei rangadót a SportKlub TV élőben közvetíti, ezért a találkozó 15:45-kor kezdőik.

A sárga-feketék újabb két mérkőzésének időpontja módosult:

Az eredetileg december 14-re (szombat) kiírt Falco-Trend Optika KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK összecsapás egy céges rendezvény miatt december 12-re (csütörtök), 18:30-ra került át.

December 18-án pedig a kecskeméti csarnok lesz foglalt, így a KTE ellen december 17-én, kedden este 18 órától lépnek pályára Will Tamásék.

GRATULÁLOK  TISZTELT VEZETŐK!!!Folyamatosan az idegenbeli meccseink hétköznap vannak!!
Én meg qurvára örülök neki, mert szombaton nem értem volna rá, így viszont tudok menni! Úgyhogy én meg köszönöm!

Dallos Ádám

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #163 Dátum: 2013. November 19, 21:55 »
Nem tudom mit vagy kit takar a "T. Vezetőség". Én nem tartom magamat döntéshozó vezetőnek, bár biztos jó lehet oda tartozni, mert Kiss Csaba hozzászóló mindig gratulál nekik. Ha kimarad a büntető, ha kikap a csapat, ha szakértelme szerint rosszul cserél az edző, vagy ha két héten túl a rendező csapat a szabályok értelmében módosítja a mérkőzés időpontját és a csarnok elfoglaltsága miatt nem egy tornateremben rendez meccset a kiírt időpontnak megfelelően. A gratuláció mindig jár, nem is gondolhatok másra: Kiss Csaba nem csak a klubjáért segítőkészen és konstruktívan rajongó szurkoló, hanem egy igazi, modern-kori lovag!

Egy helyen viszont név szerint lettem megszólítva. Noha nem kívánok (se előtte, se ezután) minden megszólításra válaszolni, itt azért kivételt tennék. Mert Dániel, szerinted nekem az volt a tervem, hogy elintézzem egy székből ülve, hogy a gonosz egerszegi szurkolók ne mehessenek el Körmendre szurkolni. Jól meg is beszéltem én ezt az egész körmendi vezetéssel, csak éppen a rendőrfőkapitányt hagytam ki a buliból. Minderről egy teljesen ellentétest tartalmú cikket is írtam, csak hogy professzionális legyen az álca. Mindezt azért, hogy az eddigi munkámmal összhangban elérjem azt, hogy a ZTE szurkolóinak rossz legyen. Hiszen ez a hitvallásom, ez a munkám lényege.

Nos, röviden és higgadtan csak annyit reagálnék: NEM! És gondold át az összeesküvés elméletedet.

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #164 Dátum: 2013. November 20, 11:59 »

Egy helyen viszont név szerint lettem megszólítva. Noha nem kívánok (se előtte, se ezután) minden megszólításra válaszolni, itt azért kivételt tennék. Mert Dániel, szerinted nekem az volt a tervem, hogy elintézzem egy székből ülve, hogy a gonosz egerszegi szurkolók ne mehessenek el Körmendre szurkolni. Jól meg is beszéltem én ezt az egész körmendi vezetéssel, csak éppen a rendőrfőkapitányt hagytam ki a buliból. Minderről egy teljesen ellentétest tartalmú cikket is írtam, csak hogy professzionális legyen az álca. Mindezt azért, hogy az eddigi munkámmal összhangban elérjem azt, hogy a ZTE szurkolóinak rossz legyen. Hiszen ez a hitvallásom, ez a munkám lényege.

Nos, röviden és higgadtan csak annyit reagálnék: NEM! És gondold át az összeesküvés elméletedet.
[/quote]

Kedves Ádám!
Örülök, hogy kaptam -kaptunk- választ a jegyeket érintő kérdésre. Elhiheted, hogy nem pusztán kötözködésből írtam/írtuk le ezeket a dolgokat. Ha egy rendőrFŐKAPITÁNY személyesen (!) ilyen dolgot állít annak valamilyen oka van! (Ennek a miértjére sajnos továbbra sem jött válasz; és valószínűsíthető, hogy ebben a témában már sose fog kiderülni az igazság; csupán abban bízom hogy nem az ilyen fajta intézkedésre gondolt az új elnök amikor ezeket a sorokat mondta: "lesznek olyan döntések is, amivel nem leszek népszerű")

Továbbra sem kötözködésből, csupán érdekesség képen ajánlom figyelmedbe/figyelmetekbe ezt a cikket, és a benne található jegyszámot: http://falcokc.nyugat.hu/tartalom/cikk/kormend_falco_jegyek_a_vasarnapi_meccsre

A középszakaszban (remélhetőleg) lehet javítani! Hajrá ZTE!