Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 130459 alkalommal)

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #180 Dátum: 2013. December 08, 10:33 »
Szerintem azon kellene elgondolkodni a szövetségben, hogy amíg ilyen műsorok, ilyen múlttal rendelkező emberekkel mennek a tv-ben, főműsoridőben, mi is lépi át jobban a jó ízlés határát! A három hülye, és ehhez hasonlók, vagy az a sok szenny, amit nyugodtan mehet a tv-bem!
http://ultrasliberi.hu/kurvakban-bortontoltelekekben-emberi-nullakban-utazik-az-rtl-klub/

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #181 Dátum: 2013. December 08, 19:23 »
Gratuláció a csapatnak a tegnapi győzelemhez, nagyon kellett ez már mindenkinek. Fontos meccsek jönnek jó lenne még meccseket nyerni az idén, reméljük ebben az új amcsi segíteni tud.
Mai rendezvénynek pedig remélem lesz még folytatása...

CSAK A ZTE! MINDENKI szombathelyre!!!

Horváth Sebestyén

• Newbie
  • *
  • egy zte szurkoló
    • Profil megtekintése
« Válasz #182 Dátum: 2013. December 09, 16:57 »

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #183 Dátum: 2013. December 13, 02:17 »
Zalakerámia ZTE KK: Boston 25/12, Gáspár 7/3, Kovács Á. 6, Safford 14/6, Lekli 20. Csere: Teel 4, Kámán 3/3, Koma -, Kertész -.   Hol a hiba???

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #184 Dátum: 2013. December 19, 18:35 »
Újabb hazai meccs újabb vereség, ez már "kicsit" sok...
Egy szinte alig cserélő ellenfelet nem sikerült a végjátékban bedarálni. Hihetetlen, hogy gyakorlatilag sorra játsszuk az "egy labdás meccseket" és nem vagyunk képesek a végjátékban dominálni. 1-7-et produkáltunk az utóbbi 8 meccsen, lassan a másfél hónappal ezelőtt kiröhögött falco előttünk lesz. Azért nagyon remélem, emellett nem megy el szó nélkül a vezetőség. Én szeretnék cikket olvasni arról a következő hetekben, hogy legalább (ez a minimum) egy komolyabb elbeszélgetésen túl esnek a játékosok és az edzők. Nem szabadna hagyni, hogy decemberben dobhassuk a kukába a szezonunkat. Ez a keret szerintem többre képes.
Mi szurkolók próbálunk tenni azért, hogy ne kelljen a klubnak hetente büntetéseket fizetni (lásd. múltheti falco meccs), most azt gondolom vezetőségnek kell tenni valamit, hogy megforduljon ez a tendencia.

Gábor Pádár

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #185 Dátum: 2013. December 19, 18:51 »
A FB hozzászólásom Czömpiére "rímel":
"Egyre inkább úgy látom, hogy Völgyi a leggyengébb láncszem. Leklin kívül nem nagyon láttam ma (se) a győzni akarást, Puszta, Velkey, Czinger szinte semmit nem játszik, Kámi pedig nálunk régóta nem volt ennyire gyenge. Nem érzem, hogy tudná motiválni a csapatot, sokszor elképzelés nélkül játszunk. Pedig megkapta a 4. légióst is, aki az utolsó esélyünknél, -2-nél döntő helyzetben eladta a labdát, amiből végleg elment a meccs! Teel-lel egyáltalán nem vagyunk jobbak, a 8-hoz szerintem Doug felépüléséig nem is kellett volna senki, ha a padról bejövők hozzá tudnának tenni a játékunkhoz, ehhez persze játszaniuk is kellett volna az eddigi meccseken. Szinte az összes csapat megszór bennünket triplákkal, ma is kaptunk jó párat. Egyre nagyobb gondok vannak."

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #186 Dátum: 2013. December 19, 22:06 »
A harmadik negyed végén történt óraállítgatás valami botrányosan amatőr dolog volt...-3+2+1-2...abban se vagyok biztos, hogy a jó eredményt írták ki végül az eredményjelzőre a vendég oldalon.
Továbbra is hajrá fiúk...messze még a vége :) Plumb sérülése után valami elromlott...talán a január 4-én esedékes visszatérésekor visszaáll minden a helyes kerékvágásba.

H.Laci

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #187 Dátum: 2013. December 20, 21:57 »
Plumb Plumb Plumb.... Egyet kérdeznék csak: a Nyíregyháza ellen nem teljes kerettel álltunk ki?
Már azután a meccs után el kellett volna beszélgetni a csapattal, hogy mégis mi a fasz volt ez?Az utána következő Körmend meccs csak egyenes folytatása volt annak a  meccsnek.
Nem akarom én sem, hogy a szurkolók a csapat ellen forduljanak, de amíg minden vesztes meccs után szinte vastapsot kapnak, addig nem is fogják igazán átérezni a súlyát annak, hogy a ZTE mezhez méltatlanul állnak hozzá a meccsekhez.
Szankciók, fejmosás és érdemi változások - akár a keretben, akár az edzői székben - nélkül semmi nem fog változni.

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #188 Dátum: 2013. December 21, 09:47 »
A ma utazóknak jó és sikeres utat kívánok! Hozzátok el a győzelmet!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #189 Dátum: 2013. December 21, 09:49 »
Nem akarom én sem, hogy a szurkolók a csapat ellen forduljanak, de amíg minden vesztes meccs után szinte vastapsot kapnak, addig nem is fogják igazán átérezni a súlyát annak, hogy a ZTE mezhez méltatlanul állnak hozzá a meccsekhez.

Ehhez a mondathoz nem kell szerintem semmilyen kommentár.

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #190 Dátum: 2013. December 24, 10:41 »
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #191 Dátum: 2013. December 25, 12:14 »
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

Neked és a többieknek is Czömpi!  ;D

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #192 Dátum: 2014. Január 01, 19:26 »
Lesz valami abból, amit a Kern Lajos ígért a mezekkel kapcsolatban???

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #193 Dátum: 2014. Január 02, 11:40 »
Lesz valami abból, amit a Kern Lajos ígért a mezekkel kapcsolatban???
[/quote

Szerintem teljesen időben vagyunk, még csak alig több, mint a fele telt el az alapszakasznak. Meg különben is, ha az 1. bajnokcsapatunk köszöntése késhet több mint fél évet, akkor ez igazán apróságnak tekinthető.
Amúgy Boldog Újévet Mindenkinek!

Gábor Borsos

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #194 Dátum: 2014. Január 04, 22:38 »
Nem találok szavakat!!!!!!