Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 124336 alkalommal)

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #240 Dátum: 2014. Február 14, 13:05 »
Benczur T., Szabó G., Fodor A. (Bodrogváry)
 Szép egy párosítás!!  :-\

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #241 Dátum: 2014. Február 21, 12:46 »
Szurkolóbarát időpontok lesznek! Kedd, szerda, péntek >:(
http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/16065_ime_a_kozepszakasz_menetrendje

Beniben

• Newbie
  • *
  • I'm back again...
    • Profil megtekintése
« Válasz #242 Dátum: 2014. Február 21, 16:21 »
Itt ez már nem lényeg! Az a fontos, hogy gyorsan letudják, realizálják a bevételt és persze, hogy a Szolnok meccsei ne ütközzenek...ennyi semmi több! (Plagiztam...:)))

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #243 Dátum: 2014. Február 23, 10:16 »
A tegnapi után nehéz mit írni...
Komoly edzői felelősséget érzek abban, hogy nem volt felállt védelem elleni játékunk, kevés mozgás, totális kétségbeesettség a játékosok arcán. Nem akarok ilyen rövid idő után pálcát törni az edzőnk feje, de azért azt be kellett volna már látni, hogy sokáig nem fogjuk tudni "eladni" ezt a rohanós játékot.
A másik probléma a légiósok gyengélkedése. Én személy szerint örültem, hogy novemberben nem küldtük el a Plumb-ot, mert nem tünt extra légiósnak, de a sérüléséig hozott egy stabil teljesítményt. De mostanra azt gondolom, hogy itt az idő és váltani kell, mert ez egész egyszerűen kevés, nagyon gyenge büntetőzés, távolról, középtávolról pedig szinte veszélytelen.
Boston színtén közepes vagy gyengébb. 2.85 gólpassz átlag ugye maģáért beszél... Ebből minimum 5 darabot kellene adnia meccsenként véleményem szerint.
Safford. Ő volt taĺán a leggyengébb tegnap nagyon sok labdát fecsérelt el, de még mindig benne van a legtöbb a három közül.
Szóval nem vagyunk egyszerű helyzetben, mert most sajnos újra nézegethetünk hátrafelé, és ugye edzőt már cseréltünk, ezért most a játékos cserén a sor.
Illetve, ha elküldeni nem akarunk, mert az sokba kerül, akkor egy külső poszton szereplő játékost hozhatnánk konkurenciának. Decemberben is talán akkor játszott Gee a legjobban mikor itt volt Teel és érezte, hogy könnyen lapátra kerülhet.
Nem örülök neki, hogy ilyeneken kell gondolkodni, de sajnos megint közel kerültünk ahhoz, hogy osztályozót játszunk.

Skoda Szilárd

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #244 Dátum: 2014. Február 23, 18:43 »
Teljesen igazad van sajnos!!De hol van az a tűz ami a körmEND ellen volt??Mindenki csúszott mászott a pályán akkor csapatmunka volt, most meg hisztiznek meg visszapofáznak az edzőnek semmi csapatmunka.........   >:(

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #245 Dátum: 2014. Február 23, 18:45 »
Továbbra is fenntartom azt a véleményem, hogy időszerű lenne egy szurkolói ankét! 

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #246 Dátum: 2014. Február 23, 20:02 »
Régen legalább bele hazudtak a pofánkba, most viszont már le se szarnak minket.
Az új ügyvezetőnk még nem sokat tett azért, hogy leüljön beszélgetni azokkal az emberekkel akikért elvileg ez az egész van. Pedig szerintem a kupa szünetben erre lett volna lehetőség.
Na nem baj addig is nézegessétek a facebook-on Doug képeit. Jó látni, hogy őt nem viselte meg a tegnapi vereség.

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #247 Dátum: 2014. Február 23, 20:10 »
Régen legalább bele hazudtak a pofánkba, most viszont már le se szarnak minket.
Az új ügyvezetőnk még nem sokat tett azért, hogy leüljön beszélgetni azokkal az emberekkel akikért elvileg ez az egész van. Pedig szerintem a kupa szünetben erre lett volna lehetőség.
Na nem baj addig is nézegessétek a facebook-on Doug képeit. Jó látni, hogy őt nem viselte meg a tegnapi vereség.
Ajánlom figyelmetekbe még a twitter (https://twitter.com/DougPlumb) és instagram (http://instagram.com/dougplumb#) oldalát is... az még izgalmasabb és elkeserítőbb a tegnapi nap fényében.

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #248 Dátum: 2014. Február 23, 20:44 »
Szerintem meg nem kell ezt a dolgot annyira felfújni. Nagyon sok sportolótól olvastam már olyat, amiben azt nyilatkozza, hogy ha hibázik is a meccsen, azt azonnal el kell felejteni, mert ha nem, akkor az kihat a további teljesítményére a meccsre! A tanulságot persze le kell vonni, és amit lehet, azt ki is kell javítani, de nem lehet napokig görcsölni egy rossz meccs után. Az akkor a következő meccsre való felkészülésre is kihatna!
Attól meg, hogy valaki profi sportoló, még ugyanúgy ember is. És nehogy ne ihasson meg egy sportoló is egy sört ha úgy van. Az megint más, ha meccsre nem megfelelően készül fel egy játékos. De az, hogy valaki egy meccs közben vagy mondjuk a vacsorájához megiszik egy sört, az nehogy már akkor bűn legyen.

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #249 Dátum: 2014. Február 23, 21:06 »
Az edző lenyilatkozta, hogy ma edzés van! Ezt ugye kihagyta, látjuk miért... Valószìnűleg nemcsak egy két sör gurulhatott le, ami a holnapi edzésmunkájára is kihat. Az alvatlanságról nem is beszélve!

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #250 Dátum: 2014. Február 23, 21:23 »
Az edző lenyilatkozta, hogy ma edzés van! Ezt ugye kihagyta, látjuk miért... Valószìnűleg nemcsak egy két sör gurulhatott le, ami a holnapi edzésmunkájára is kihat. Az alvatlanságról nem is beszélve!
Szerintem a csapatnál tisztában lehettek vele, ha ma nem volt. Mert ha indok nélkül nem jelent meg a csapat edzésén, az akkor szerintem szerződésszegésnek is megfelel. Azt meg igazából megint nem tudjuk, hogy hétfőn van e edzés. Én mondjuk azt nem tartanám normálisnak, ha minden nap lenne edzés. a gőzt úgyis valahogy ki kell engedni. Persze nem feltétlenül úgy, hogy valaki totál kiüti magát!
Azt meg továbbra se tartom megbocsáthatatlannak, hogy egy ország legnépszerűbb sportágában olimpiai döntőt játszanak, és ennek nézése közben lecsúszik 1-2 sör

Beniben

• Newbie
  • *
  • I'm back again...
    • Profil megtekintése
« Válasz #251 Dátum: 2014. Február 24, 08:54 »
Remélem ha elengedték, annak az volt az oka, hogy nem várják vissza! Így ihat akármennyit és szurkolhat Nemzeti jéghoki válogatottjának, sőt, blogot is írhat!
Korábbi blog-írónk legalább letett valamit az asztalra, de enyhén szólva is nevetséges, egy profi csapathoz krónikást szerződtetni, aki képességek híján a játékhoz nem képes hozzátenni azt, ami egy légióstól elvárható, még, ha viszonylag kevés pénzért is van itt!!!

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #252 Dátum: 2014. Február 24, 09:26 »
Sanszos, hogy a középszakaszt egy Körmend - ZTE kezdjük jövő szerdán

Vörös Dániel

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #253 Dátum: 2014. Február 24, 10:51 »

Amilyen makker ez a Körmend, még a végén a tavalyi évhez hasonlóan kiharcolják a felsőházat ebből a vesztett helyzetből. Nincs ez még lefutva nekik...a Kaposvár meg fog izzadni a Falcóval, abban biztos vagyok...a Nyíregyházát meg valószínűleg meg fogja verni az életéért küzdő Körmend. Izgalmas lesz az utolsó forduló.

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #254 Dátum: 2014. Február 24, 11:06 »

Amilyen makker ez a Körmend, még a végén a tavalyi évhez hasonlóan kiharcolják a felsőházat ebből a vesztett helyzetből. Nincs ez még lefutva nekik...a Kaposvár meg fog izzadni a Falcóval, abban biztos vagyok...a Nyíregyházát meg valószínűleg meg fogja verni az életéért küzdő Körmend. Izgalmas lesz az utolsó forduló.

A Nyíregyháza nem az életéért küzd? :) Szerintem nem olyan egyértelmű, hogy nyerni fog a Körmend.