Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 195222 alkalommal)

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #315 Dátum: 2014. Május 17, 10:24 »
" Volt kb. 30 zalai szurkoló, akik pénzt, időt, szabadságot nem sajnálva és érthető csalódottságukat félre téve a csapattal tartottak – mindig kétséges és kényes téma „igazi szurkolókról” beszélni, de talán ők ezen 30 ember között keresendők. Akik 20-30 éve a csapat meleltt vannak, akik 8 és 10 éves gyermekükkel utazzák át az egész országot."
Köszönjük és értjük, kedves Ádám. Akkor legközelebb, ha szurkolói kérdésekben beszélgetni akartok valamiről akkor, ebben 30 emberben keressétek csak a megfelelő embereket.

Dallos Ádám

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #316 Dátum: 2014. Május 17, 18:32 »
Noha nem volt célom, akkor nyúltam méhkasba, amikor nyugalom kell.
Úgy hittem nem lehet félreérteni azt, hogy a „lehet” szóval és az idézőjellel csupán azok előtt a szurkolók előtt emelem kalapomat, akik ismert előzmények után hosszú utazást és szurkolást választottak. Rossz szavakat választottam. Nem gondoltam egy másodpercig sem azt, hogy aki nem így tett, az igaztalan szurkoló, vagy nem szurkoló, vagy elmarasztalandó, vagy bármi más nevetséges kategóriába sorolandó.
Azonban ha nem egy olyan olvasó van, aki az én szavaimat félreértelmezte, akkor be kell látnom, hogy hibáztam, lehettem volna egzaktabb és nem félreérthető. Szóval vállalom, hogy dolgoztam és hibáztam. Akinek a lelki világát ezekkel a szavakkal megbántottam, attól elnézést kérek.

(Ugyanakkor a „stílus maga az ember”. Véleménykülönbséget, dühöt, sőt egyértelmű személyes ellenszenvet is sokféleképpen ki lehet fejezni. Volt erre jelen esetben számomra pozitív példa és negatív is. Tovább ezt a magam részéről nem is kommentálnám – se magánemberként, se a klub alkalmazottjaként.)

Dallos Ádám

töbi

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #317 Dátum: 2014. Május 19, 09:47 »
Ádám, a túl sok jelző használata veszélyes, visszaüt. Nem volt találó a szóhasználatod. Én és jó páran biztosan ott ültek a számítógép előtt és, a fullcourtot bámulva izgultuk végig a derbit. Nem szerencsés osztályozni a szurkolót. Lásd politika. Aki a ZTE-ért szorít, ZTE szurkoló pont.

Vége a bajnokságnak számunkra. Nagyon várok bejelentést(eket), de csak biztosat. Lekli Józsira gondolok első sorban, aki remélem bennünket választ. Csapat szinten nem futottunk jó idényt, de Ő jó statot hozott össze magának, nem mellesleg csapatember óriási szívvel. Nem lesz könnyű megtartani. Az első hetekben kell összeszedni, megtartani a magyar játékosokat. A légiós mustra később lesz úgyis.

Hajrá ZTE!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #318 Dátum: 2014. Május 19, 10:27 »
Ádám, a túl sok jelző használata veszélyes, visszaüt. Nem volt találó a szóhasználatod. Én és jó páran biztosan ott ültek a számítógép előtt és, a fullcourtot bámulva izgultuk végig a derbit. Nem szerencsés osztályozni a szurkolót. Lásd politika. Aki a ZTE-ért szorít, ZTE szurkoló pont.

Vége a bajnokságnak számunkra. Nagyon várok bejelentést(eket), de csak biztosat. Lekli Józsira gondolok első sorban, aki remélem bennünket választ. Csapat szinten nem futottunk jó idényt, de Ő jó statot hozott össze magának, nem mellesleg csapatember óriási szívvel. Nem lesz könnyű megtartani. Az első hetekben kell összeszedni, megtartani a magyar játékosokat. A légiós mustra később lesz úgyis.

Hajrá ZTE!
Van egy olyan érzésem, hogy Józsi maradni fog... :)

Dömötör László

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #319 Dátum: 2014. Május 19, 12:05 »
Információm szerint Józsi marad  ;)

töbi

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #320 Dátum: 2014. Május 20, 08:57 »
Akkor a fedélzeten Lekli, Velkey, Raul. Ki rendelkezik jövőre is szerződéssel?

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #321 Dátum: 2014. Május 23, 16:26 »
Akkor a fedélzeten Lekli, Velkey, Raul. Ki rendelkezik jövőre is szerződéssel?

Mohácsi és Czingi :)

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #322 Dátum: 2014. Május 23, 16:28 »
A sok kritika után jár a gratuláció a vezetőségnek Mohácsi Máté leigazolásához.Bízom benne, hogy egerszegen újra felszálló ágba kerül a pályafutása.

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #323 Dátum: 2014. Május 23, 19:14 »
A sok kritika után jár a gratuláció a vezetőségnek Mohácsi Máté leigazolásához.Bízom benne, hogy egerszegen újra felszálló ágba kerül a pályafutása.

így van! még Polyákot kellene elhozni onnan, írjon alá minden magyar, aki idén szerepelt (még Kámi is), (Boston és) Safford maradhatna és kellene Plumb helyett egy mitugrász színesbőrű és tényleg lenne esélyünk a 8-ba. Esetleg még valaki fiatal tehetséget a másodosztályból, mint Velkey

töbi

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #324 Dátum: 2014. Május 23, 20:01 »
Kellemes meglepetés ez a nap.  ;)

Ha a 2. meccsen Nyíregyházán kikapunk, Safford akkor is hazautazott volna?

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #325 Dátum: 2014. Május 23, 22:24 »
Kellemes meglepetés ez a nap.  ;)

Ha a 2. meccsen Nyíregyházán kikapunk, Safford akkor is hazautazott volna?

Attól függ, hogy mi volt a szerződésében  ;) ha fix időpont, akkor nem lett volna köteles maradni pár nappal tovább, ha a "bajnokság végéig" szólt, akkor mehetett nyugodtan.

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #326 Dátum: 2014. Május 26, 10:16 »
Közben zajlik az élet... Látom Puszta Dávid is kinyitotta a száját, kiváncsi lennék a másik oldal véleményére is.

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #327 Dátum: 2014. Május 26, 11:12 »
Közben zajlik az élet... Látom Puszta Dávid is kinyitotta a száját, kiváncsi lennék a másik oldal véleményére is.
Érdekes, mikor valaki azt az embert szidja, akinek köszönheti, hogy tudják egyáltalán az NB1-ben, hogy ki az a Puszta Dávid

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #328 Dátum: 2014. Május 26, 20:17 »
Érdekes, mikor valaki azt az embert szidja, akinek köszönheti, hogy tudják egyáltalán az NB1-ben, hogy ki az a Puszta Dávid

hát nem alkotott maradandót, hogy sok szurkoló megjegyezze  :P

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #329 Dátum: 2014. Június 01, 20:14 »
Gratulálok Putesznek, és a Sopronnak bronzéremhez, azt hiszem megérdemelték!