Szerző Téma: Zalakerámia ZTE KK 2013/2014  (Megtekintve 179367 alkalommal)

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
Re:Zalakerámia ZTE KK 2013/2014
« Válasz #75 Dátum: 2013. Szeptember 16, 14:43 »
Szeptember 19-én csütörtökön 19:30-tól szurkolói ankétot tartunk a Sportcsarnok tárgyalójában, várunk minden érdeklődőt!

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #76 Dátum: 2013. Szeptember 17, 09:44 »
Szeptember 19-én csütörtökön 19:30-tól szurkolói ankétot tartunk a Sportcsarnok tárgyalójában, várunk minden érdeklődőt!

És ismét délutános vagyok. :D

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #77 Dátum: 2013. Szeptember 17, 20:41 »
Az nagy keres lenne hogy keszuljon egy video csutortokon az anketrol es keruljon fel az oldalra?

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #78 Dátum: 2013. Szeptember 17, 23:17 »
A kérés nem nagy, azonban mi mégsem szeretnénk ennek eleget tenni. Ez egy belsőségesebb összejövetel, ahol olyan dolgok is elhangozhatnak, amelyről nem szeretnénk, hogy nagyobb (országos) publicitást kapjanak.
Ez talán másutt is így van, ez nem sajtótájékoztató lesz, hanem egy nem-irányított, kötetlen beszélgetés.
A megértést előre is köszönjük.

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #79 Dátum: 2013. Szeptember 18, 00:25 »
A sorsolásunk parádés... A szarházi jászberényiek megint tettek róla, hogy nagyon kedveljük őket.

"2013. november 1. péntek" Nem lehetne legalább szerdára halasztani? A hétvégék tényleg zsúfoltak de egy szerdai meccs még így is ezerszer jobb lenne, mint ez az ünnepnap, amikor mindenki a saját "ügyeit" intézi és nem a meccsel foglalkozik. Ennek így semmi értelme...ez nem a PL, hogy ünnepnapon játsszunk mint ők a Boxing Day-en.

Nem, ez tényleg nem PL. Ez több annál  ;D ;D

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #80 Dátum: 2013. Szeptember 18, 09:53 »
A kérés nem nagy, azonban mi mégsem szeretnénk ennek eleget tenni. Ez egy belsőségesebb összejövetel, ahol olyan dolgok is elhangozhatnak, amelyről nem szeretnénk, hogy nagyobb (országos) publicitást kapjanak.
Ez talán másutt is így van, ez nem sajtótájékoztató lesz, hanem egy nem-irányított, kötetlen beszélgetés.

És ez így teljesen jó. Szerintem...

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #81 Dátum: 2013. Szeptember 18, 20:39 »

Jogos, ertem. azert egy kis cikkecske renmelem lesz a lenyeges (es publikus) informaciomorzsakkal.

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #82 Dátum: 2013. Szeptember 19, 10:34 »
Aki már a jövő hétvégére is szeretne tervezni:

Horváth Zoltán Emléktorna, Szombathely

2013. szeptember  27. péntek
16:30 ZTE KK – Oberwart
18:15 Megemlékezés-koszorúzás
18:45 Megnyitó
19:00 ASE- Falco KC Szombathely

2013. szeptember  28. szombat
16:30 Falco KC Szombathely – ZTE KK
18:30 Oberwart - ASE

2013. szeptember  29. vasárnap
15:30 ASE- ZTE KK
18:00 Oberwart – Falco KC Szombathely
19:45 Eredményhirdetés, tombolasorsolás

Sas85

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #83 Dátum: 2013. Szeptember 21, 10:42 »
Tudom, hogy a klubnak semmi köze a Göcsej kupa szervezéséhez, de azért mégis leírnám ide a véleményem.
Sajnos, én úgy látom, hogy évről évre esik vissza a torna színvonala. Nem megbántva, se a MAFC-ot, sem a Baját, de a tegnapi nap kiderült, hogy igencsak nincs itt a helyük. Nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a 8 férfi csapathoz? Szerintem teljesen jó megoldás lenne az, ami a nőknél is van. 4 csapat, és mindenki játszik mindenkivel. Akkor egy nap lenne kettő női, és kettő férfi meccs. Nem lenne szükség arra, hogy Körmenden, és Szombathelyen is legyen meccs. 1 órakörül elvan kezdve, és 9, fél 10re vége. És akkor olyan se lenne, mint pl. tegnap, hogy van egy meccs 11kor, utána pedig egy 2 órás szünet a következőig

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #84 Dátum: 2013. Szeptember 21, 16:51 »
Tudom, hogy a klubnak semmi köze a Göcsej kupa szervezéséhez, de azért mégis leírnám ide a véleményem.
Sajnos, én úgy látom, hogy évről évre esik vissza a torna színvonala. Nem megbántva, se a MAFC-ot, sem a Baját, de a tegnapi nap kiderült, hogy igencsak nincs itt a helyük. Nem értem, hogy miért kell ragaszkodni a 8 férfi csapathoz? Szerintem teljesen jó megoldás lenne az, ami a nőknél is van. 4 csapat, és mindenki játszik mindenkivel. Akkor egy nap lenne kettő női, és kettő férfi meccs. Nem lenne szükség arra, hogy Körmenden, és Szombathelyen is legyen meccs. 1 órakörül elvan kezdve, és 9, fél 10re vége. És akkor olyan se lenne, mint pl. tegnap, hogy van egy meccs 11kor, utána pedig egy 2 órás szünet a következőig

Szerintem nem baj, hogy vannak gyengébbek csapatok is, csak úgy kellett volna megszervezni, hogy a csoportban mindenki játszik mindenkivel (és ugye akkor egy nappal korábban kellett volna kezdődnie). A gyengébb csapat ellen játszhatnak a fiatalok, illetve jobban lehet gyakorolni a taktikai elemeket is. Összességében így is hasznos lesz a torna, hisz 3 nap alatt 3 meccset játszik minden csapat. Tegnap játszottunk egy gyengébbel, ahol a fiatalok megmutathatták, hogy mit tudnak. Ma játszunk egy velünk hasonló képességű csapattal (remélhetőleg nyerünk) és akkor holnap a másik csoport legjobbjával.
Hajrá fiúk, nyerni kell ma is

crouch

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #85 Dátum: 2013. Szeptember 22, 22:33 »
Hétvégi "produkciója" után kíváncsi vagyok, hogy megtartjuk-e Plumb-t.... Sokszor alapvető hibákat vétett, néha kicsit alibinek tűnt a játéka. Ezt Kovács is el tudná játszani. Nekünk egy olyan ember kell, aki ha kell, letépi a gyűrűt. Ő nem tűnik elsőre annak. Persze, elsőéves, stb de akkor is.

Szép volt fiúk, grat a győzelemhez! Tavaly egy filkó és kaposvár oda-vissza vert minket. Most egy hét alatt kétszer vertük meg a Kaposvárt, s most elkaptuk a Falcot is. Jövő héten ismét torna, kíváncsi leszek
Hajrá ZTE, jó csapatunk lesz idén

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #86 Dátum: 2013. Szeptember 23, 22:29 »
Plumb jo kerdes, en nem ereztem hogy alibizne, de teny es valo hogy nem ment neki. Mezonyben hasznos, meg kuzd, a kerdes szerintem az, hogy kepes-e eldonteni meccseket, amikor nagy a teher, akkor megy-e neki.

Remeljuk ezt VP jobban latja mint mi es azert kapott szerzodest.

Ami nekem nagyon-nagyon tetszik, hogy tenyleg hosszu a pad, es komoly ertek jon onnan, gyakorlatilag van 10 jatekosunk aki barmikor bevetheto. Ezzel meg kellene tudjuk oldani, hogy nagyon nagy intenzitassal megyunk vegig egy meccsen, sokat rotalva feloroljuk azokat akik olyanok mint pl. a Falco, ahol gyakorlatilag 5-6 jo jatekos van.

A vedekezesunkben azert vannak butasagok rendesen(Kaposvar a palank alatt...), es nekem az is picit ijeszto volt, ahogy a Falco megfogott minket a 2. negyedben. Nem voltam benne biztos hogy Bence Tomi csak kiprobalta hogy megy-e, es utana eltette ezt kesobbre, vagy tenyleg kitalaltunk az ellen valamit..Elegge pikans ez a helyzet igy, megy egy Falco elleni edzomeccs aztan meg az eles kezdes...

kek

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #87 Dátum: 2013. Szeptember 24, 18:26 »
Tudom hogy aki akarta az megtalalta, de ha nem kek alapon kekkel, hanem mondjuk feherrel lenne kiirva a "forum" felirat a kezdolapon, tobben lennenk itt?

Czömpi

• Jr. Member
  • **
    • Profil megtekintése
« Válasz #88 Dátum: 2013. Szeptember 28, 19:49 »
A holnapi meccs akkor tuti, hogy 14:30-kor lesz? Mikor változott meg?

ztekosar

• Global Moderator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
« Válasz #89 Dátum: 2013. Szeptember 28, 23:48 »
Nem lesz műsorváltozás, marad a 15:30-as időpont!